top of page

KOOLITAJAD

HypnoBirthing™ - The Mongad Method on hüpnosünnituse ORIGINAALKURSUS, kõige esimene hüpnosünnituse programm maailmas, mis on populaarseim tänase päevani.

See on laiapõhjaline sünnituseks ettevalmistav teadmiste ja tehnikate kogum, mille abil on võimalik jõuda kergema, turvalisema ja mugavama sünnituskogemuseni.

 

Hüpnosünnituse kursusel on kindlaksmääratud maht ja sisu, et oleks võimalik tagada koolituse kvaliteet ja tõhusus. Üks kursus koosneb 5 x 2,5-3 h kohtumistest ja sisaldab ingliskeelset raamatut, eestikeelseid õppematerjale ja eestikeelseid audiofaile lõdvestusharjutustega.

 

HüpnoSünnituse kursust viib läbi HypnoBirthing Institute poolt sertifitseeritud hüpnosünnituse koolitaja (HBCE – HypnoBirthing Childbirth Educator), kelle pädevuse ja jätkuva täiendõppe kindlustamiseks toimub iga-aastane re-sertifitseerimine. HüpnoSünnituse sertifitseeritud koolitajate nimekiri on leitav HypnoBirthing Institute kodulehelt (https://us.hypnobirthing.com/parents/find-a-hypnobirthing-instructor/), koolitaja sertifikaati kinnitab kuldne HypnoBirthing™ - The Mongad Method pitsat kasutatavatel materjalidel, kodulehel jmt.

 

Koolitajate väljaõpe tagab muuhulgas põhjaliku ettevalmistuse hüpnoosi, hüpnoteraapia võtete sihipäraseks ja turvaliseks kasutamiseks ning sünnitusabi tõenduspõhise teabe jagamiseks.
 

Eestis aastal 2016 esimesena HüpnoSünnituse koolitustega alustanud Pehme Sünni Koolis on alates 2020. aastast juba 6 hüpnosünnituse koolitajate (HypnoBirthing™- The Mongan Method Childbirth Educator - HBCE) sertifitseerimiskoolituse läbinud koolitajat. Saad meie kõikidega lähemalt tutvuda, kui klikkad allpool koolitaja nimele.

Tallinn

Koolitaja Kiia Paal_edited.jpg

EE, EN, FR

Pehme Sünni Kooli looja
HBCE, Master Trainer
Doula
3 lapse ema

Koolitaja Lenne Kontor_edited.jpg

EE, EN

HBCE
3 lapse ema

Koolitaja Darja Kotisova_edited.jpg

RUS, EE

HBCE, ämmaemand
1 lapse ema

Tartu

Koolitaja Doris Randma_edited.jpg

EE, EN

HBCE
2 lapse ema

Koolitaja Liis Markvardt_edited.jpg

EE, EN

HBCE, perefotograaf
1 lapse ema

Koolitaja Annika Oona_edited_edited.jpg

EE

HBCE, ämmaemand
2 lapse ema

bottom of page