_MG_5629.jpg

TUTVUSTUSTUND

Hüpnosünnituse tutvustustund

Soovid teada, mis on hüpnosünnitus? Mis on hüpnoos? 
Kuidas reageerib keha mõtetele ja tunnetele? Milline on hea hormoonikokteili retsept? Ja kuidas see kõik puutub üldse sünnitusse?

Tule kuulama, kuidas luua positiivset sünnikogemust, et see võiks olla kergem, lühem, mugavam ja turvalisem nii sulle, su partnerile kui ka pisikesele sündivale beebile. Kaaslane, kes tuleb Sinuga sünnitusele, on väga oodatud nii tutvustele kui kursusele.

Tutvustustunnis räägime lähemalt hüpnosünnituse meetodist, mida hüpnosünnituse kursusel õpitakse ja kuidas Sinul sellest sünnituseks ettevalmistumisel kasu võib olla. 

Teeme läbi väikese lõdvestusharjutuse ja avastame, milline jõud on keha ja meele koostööl.

Tutvustustund on hea võimalus, kui soovid enne kursusele tulekut rohkem infot otsustamiseks, kas hüpnosünnituse meetod on Sinu perele sobiv ettevamistus. Samuti saad eelnevalt tutvuda koolitajatega ja teha Sulle sobivaimad valikud. Oodatud oled ka siis, kui beebi sünnini loetud päevad ja kursusele ei jõua tulla – saad kindlasti kasulikku infot ja mõne hea nipi oma sünnitusele kaasa.

Meie korraldatud tutvustustundides on võimalusel ka mõni pere oma lugu jagamas – mis saaks veel parem olla, kui kuulda isiklikke kogemusi, mis kursusel õpitust on käiku läinud, kuidas pered oma sünnikogemust hindavad ja milliseid soovitusi nemad Sulle annaksid.

Tule mõnusale kohtumisele meie hubases tugitoolide ja patjadega sisustatud stuudios. Pakume teed/kohvi ja kergeid suupisteid. 

Tallinna tutvustustunnid toimuvad Pehme Sünni Kooli / Studio MindZ hubases stuudios aadressil Telliskivi 57.

Tartu tutvustustunnid toimuvad Familiis Photography hubases stuudios aadressil Tähe 114.

Pärnu tutvustustunnid toimuvad Väiksed Sammud hubases stuudios aadressil Õhtu põik 4.

Osalustasu: 10€ perele/paarile, mille saab tasuda koha peal.

_MG_5157.jpg

Tutvustustund

Informatiivne loeng hüpnosünnituse meetodist ja kursuse tutvustus

Tallinn

09.08 kell 17:30-18:30 (eesti keeles)